Zmeníme to SPOLU!

Vážení zdravotnícki pracovníci,

Rozhodli sme sa kontaktovať Vás so žiadosťou o pomoc, pretože iba SPOLU môžeme zmeniť situáciu súvisiacu so špecifikami kvalifikačnej skúšky pre lekárov. Ak budeme iba ticho pozorovať, čo sa z roka na rok deje, bez toho, aby sme zverejňovali problémy a ťažkosti pri príprave a zložení tejto skúšky, nebude možné to zmeniť k lepšiemu. Chceme informovať vzdelávacie inštitúcie a Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky, že chceme čestne a efektívne vykonávať svoje povolanie, ale aby sme to mohli dosiahnuť, žiadame, aby nám dali šancu dôstojne absolvovať túto zložitú etapu našej profesionálnej cesty na Slovensku.

Žiadame Vás, aby ste sa zúčastnili besedy s novinármi programu Reflex televízie Markíza a podelili sa o svoj názor na absolvovanie kvalifikačnej skúšky na Slovensku. Táto beseda podľa Vášho želania sa môže uskutočniť pred písomnou časťou skúšky alebo až po nej. Účasť v nej môže byť anonymná.

Ak sa rozhodnete zúčastniť sa stretnutia s novinármi, pošlite nám e-mail na: malns.correspondence@gmail.com alebo nám zavolajte: +421 908 291 997. Sme pripravení Vás podporiť v tomto zložitom období a verte nám, že sme vždy pripravení vás chrániť. Už teraz máme viac ako 100 členov a podporuje nás veľa organizácií na Slovensku. Každý z nás sám dokáže toho urobiť tak málo, ale spolu dokážeme veľa!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *