LAST CALL: Do začiatku online kurzu „Právne minimum pre zahraničných zdravotníckych pracovníkov“ zostáva veľmi málo času!

Vážení zdravotnícki pracovníci!

Už budúci pondelok 14. septembra sa začne vyučovanie na novom online kurze „Právne minimum pre zahraničných zdravotníckych pracovníkov.“ Hodiny sa budú konať 3x týždenne – v pondelok a stredu od 18:00 do 19:30, v sobotu od 10:00 do 11:30. Cena kurzu je 249 eur.

Kurz je určený pre tých, ktorí majú strednú úroveň znalosti slovenského jazyka (B1 a vyššie), a môže pomôcť získať vedomosti z lekárskeho práva, ktoré sú súčasťou skúšky pre všetkých zahraničných zdravotníckych pracovníkov (lekárov, zdravotné sestry a zubných lekárov).  Študovať môžete kdekoľvek na svete pomocou programu Zoom.

Tento kurz bol vypracovaný zamestnancami advokátskej kancelárie Antovska s.r.o. spolu s učiteľmi jazykovej školy iCan a lekármi z MALnS.

Počas hodiny si budete môcť naučiť sa a zapamätať všetky dôležité body týkajúce sa zákonov, ktorým by ste mali venovať pozornosť pri príprave na skúšku, a precvičiť si riešenie testových úloh. Pomôžu vám v tom dvaja veľmi kvalifikovaní učitelia, ktorí pôsobia v právnických odboroch so skúsenosťami a znalosťami v oblasti lekárskeho práva.

Pre zápis na kurz sa obráťte sa písomne ​​na medics@icanschool.sk

Využite šancu na kvalitnú prípravu k zloženiu doplňujúcej skúšky pomocou tohto špecializovaného kurzu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *